Úložné prostory, vestavěné skříně

K standardní nabídce každého šikovného truhlářství patří výroba vestavných skříní, neboť dnešní interiérové trendy takto řeší úložné prostory v domácnostech a firmách. Proto za nejlepší možnost jak propojit funkčnost s estetickým vzhledem a prostorovým umístěním těchto skříní považujeme vestavěné skříně s posuvnými dveřmi.


Vyrábíme všechny druhy skříní a úložných prostor, nejenom vestavěné, ale nejčastěji řešíme poptávku o zakázkovou výrobu vestavěných skříní všech druhů, velikostí a typů, často s dvěmi, či více  posuvnými dveřmi.
Skříně mohou mít jak klasický policový úložný prostor, tak prostor pro zavěšení ramínek s oblečením nebo drátěný program. Doplňky Vám doporučíme a pomůžeme vybrat z několika typů a provedení. Vestavěné skříně vyrábíme z Vámi vybraného typu a barevného odstínu dřeva s libovolnou kombinací zrcadel a barevných skel.

Před vlastní realizací takovéto zakázky si osobně změříme stavební otvor a pod pojmem dodání zakázky rozumíme nejen dodání a montáž, ale kompletní osazení a dočištění stavebního otvoru.  <<HOME